Kontakt Arla Fonden

Du er altid mere end velkommen til at kontakte os

E-mail: info@arlafonden.dk
Telefon: 70 22 55 00

Adresse:
Arla Fonden
Sønderhøj 46
8260 Viby J

Husk at fonden ikke kan søges

 

Sanne Vinther Direktør

sanne.vinther@arlafonden.dk
Mikkel Kruuse-Andersen Chef for læring

mikkel.kruuse.andersen@arlafonden.dk
Kristine Kloch Indsamlings- og partnerskabsansvarlig

kristine.kloch@arlafonden.dk
Katrine Carlsen Kommunikations- & administrationsmedarbejder

katrine.carlsen@arlafonden.dk


Alberte Troen MADguide

alberte.troen@arlafonden.dk
Jane Risbjerg Andersen MADguide

jane.andersen@arlafonden.dk
Lars-Henrik Christensen MADguide

Lars-henrik.christensen@arlafonden.dk
Marianne Guss Boldsen MADguide

marianne.boldsen@arlafonden.dk
Michelle Lang MADguide

michelle.lang@arlafonden.dk
Mie Deurmann Petersen MADguide

mie.petersen@arlafonden.dk
Rasmus Nielsen MADguide

rasmus.nielsen@arlafonden.dk
Trine Heilmann-Hansen MADguide

trine.heilmann-hansen@arlafonden.dk
Trine Lyholm Larsen MADguide

trine.larsen@arlafonden.dk
Ole Andersen Pedel MADlejr Helnæs

Ole.andersen@arlafonden.dk

Copyright 2022 © Arla Fonden

Brug af cookiesBetingelserPersonlige oplysninger